| Deea_4049 a întrebat:

Buna Vreau si eu niste miscari de dans simple va rog mult:X si cat mai repede plisss

4 răspunsuri:
| Bellynda a răspuns:

Miscare de solduri,faci maioneza cum zic eu,intelegi ce vreau sa zic,te scuturi acolo,simplu si sexy. misca posteriorul,pe o melodie mai lenta,sau,stanga dreapta cu pauza intre ele si indoi usor picioarele,cel ma class,de fapt dansul costa in picioare, trebuie sa simti muzica, ritmul.acasa danseaza, lasa te condusa de ritmul muzicii in final happy si putina gesticulare de maini

| AnduhXD a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=jy_rytkQdFw uite un dans pe care l`am facut cu o prietena... poti sa-ti iei cateva miscari de acolo:).

| Elena_Cozneac_1990 a răspuns:

Poti sa faci spagatu sau ceva sportiv la dans