| Ioana_8454 a întrebat:

Vreau si eu niste prescurtari... porecle la numele Ralucabig grin Dau fundita la cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| xeleur a răspuns:

Salut. Uite cum as spune eu :Raluk, Raluci, Ralu, Ralucutzza, Ral, Ra, Raly, Raluky, Ralukushu, Ralucutziculicushica, Uca, Ramuca, Ucutza, Acular, Cici, Ralucci Laru, Ukis, Rakyrulu.
Funda?

7 răspunsuri:
| Aηηy a răspuns:

Ralukiss, Ralu, Ralucutza, Ralucush, Raly, Raluchy, Ralita, Uca, Ucuta.
P. S cel mai mult imi place Ralu.

| sensesDelight a răspuns:

Ralz, Rlk, Lu, Lulu, Uca, Ralulici & restul le-au zis cei de sub mine. happy

| Alina a răspuns:

Ralu mi se pare ca se potriveste cel mai bine.

| Deyutza a răspuns:

Ralu, Uca, Raly, Rala,... nu mai stiu dar totusi funda?

| oVeveritzaDulcexD a răspuns:

Ralu, rall, pucca, uka big grin

| SickOfWriting a răspuns:

De porecle te-au umplut ceilalti dar cand iti faci cont pe un site poti sa folosesti numele asta: R4LUK4

| ~(●.●)...тαηуσσтzα...(●.●)~ a răspuns:

Raluk, rally, rallucutsa, ralu, rara, rall, ryry, ralu