| Gabriela11226 a întrebat:

Buna,vreau si eu niste statusuri de viata, sau versuri din cantece
Va rog e urgent!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://www.google.ro/......Https?/url

4 răspunsuri:
| Satango a răspuns:

Bună!
Poftim:
'' Nu traim indeajuns ca sa tragem vreun folos de pe urma greselilor noastre, le savarsim in tot cursul vietii si tot ce putem face, tot gresind astfel, este sa murim indreptati. Jean de la Bruyere ''
'' Pentru a fi de neinlocuit, trebuie sa fii diferit. Coco Chanel ''
'' Ce multe lucruri neașteptate au venit, ce multe lucruri așteptate nu s-au ivit niciodată ''
'' Viaţa nu este oare de o sută de ori prea scurtă, pentru a ne îngădui luxul de a ne plictisi? - Friedrich Nietzsche ''
'' Ai nevoie de o jumătate din viaţă să descoperi că viaţa ta e un plan pe care trebuie să-l rezolvi singur ''
'' Tragedia vietii nu este ca se termina atat de repede, ci ca asteptam atat de mult sa o incepem ''
'' Cand eram mic voiam sa fiu Dumnezeu, dar nu realizam cat de greu e sa iubesti si sa fii intotdeauna singur. Ionut Caragea ''
'' Deși cresc... uneori îmi dau seama că în mine se află tot un suflet de copil pe care nimeni nu mi-l poate lua ''
'' Cel mai greu lucru in viata e sa spui "Da" sau "Nu" cand trebuie ''

Baftă!

| Mihaelamiha13 a răspuns:

Lucrurile nu trebuie luate in ras.dar viata e un joc si poti fi jucaria sau jucator. sper ca te.am ajutat