| Adriana_8630 a întrebat:

vreau si eu niste statusuri frumoaseee...(( in limba rusa, romina, engleza) cine imi da cele mai multe sh mai frumoasa statusuri.(puteti sa-mi dati sh siteuri) FundaAa

2 răspunsuri:
| zdrux a răspuns:

In primul rând ti-aş recomanda să înveţi să scrii. Statusuri sunt gârlă pe google.

| Adriana_8630 explică:

DRAGA STEFAN. DAKA NU AI RASPUNS la intrebare atunci te rog frumos sa nu vorbeste de pe paretzi ok? si sa nu ma inveti tu pe mine cum sa skriu kaci te asigru stiu foarte bine a skri...asa ca te rog sa te kalmeezi? ponelaaaa? :-d