| Adriana_8630 a întrebat:

Buna@ vreau si eu niste statusuri in engleza, romina si rusa... P. S fundita pentru cele mai multe sh cele mai frumoase ( nu konteaza de ce categorie sunt statusurile )

2 răspunsuri:
| DaNiElA_8352 a răspuns:

Http://adacristina.wordpress.com sunt in romana si in engleza cateva...

| LifeInColors a răspuns:

If you love something let it go. If it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was.

Reality is wrong. Dreams are for real.

Nu e pentru azi, nu e pentru maine, e pentru atunci cand totul va deveni o amintire.

Logica te va duce din punctul A in punctul B. Imaginatia te va duce oriunde vei vrea.

Toti se gandesc cum sa schimbe lumea, dar nimeni nu se gandeshte sa se schimbe pe sine.

Am invatat ca dureaza ani sa castigi incredere si ca, doar in cateva secunde poti sa o pierzi.

Cum e cand persoana iubita te ignora, cum e cand cel pe care il iubesti o iubeste pe alta? inima iti plange dar n-ai ce-i face! iti vine sa urli dar te abtii, taci, plangi.

Nu merita sa plangi pentru nimeni, iar cei care merita nu te vor face sa plangi.

Am pierdut tot ce aveam şi după aceea mi-am dat seama că nimic din ce am pierdut nu era al meu într-adevăr.

daca m-ar intreba cineva ce as alege intre viata si tine, as alege viata, iar tu ai pleca suparata nestiind ca viata mea esti tu big grin

FUNDA?:*