| anonim_4396 a întrebat:

vreau si eu niste statusuri misto...plzzz dau fundawinking

Răspuns Câştigător
| Rubiiiii a răspuns:

Http://pissy.blogz.ro
Este siteu` meu.
Statusuri noi si foarte frumoase.
Macar intra sa vezi;).
Daca-ti plac da-mi fundita :*.
>:D<
Ps: Trebuie sa astepti pana se incarca :x.
Sper ca ti-am fost de ajutor >:D

2 răspunsuri:
| KaTtY a răspuns:

Viata e scurta, incalca regulile, iarta repede, saruta incet, iubeste cu adevarat, razi necontrolat, si nu regreta nimic care te face sa zambesti

Te crezi in stare sa ma poti judeca? Incearca... dar mai intai fa o analiza avand ca subiect de studiu persoana ta!

imi iubesc prietenii dar dusmanii ii ador pentru ca invidia lor ma face sa fie mereu cu o treapta deasupra lor...winkingwinking:X:X

Dau 1. 000. 000 de euro pentru cei ce nu citesc acest status...cine e castigatorul?big grin

date tare, vino lent
pentru mine n'ai talen...
te dobor dintr-o miscare
ca sunt fata cea mai tare!

sper sa-ti placa

:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu il ador pasta :
nw ma supar cand imi vad fostul prieten cu noua prietena, pentru ca mama a zis sa dau jucariile folosite copiilor saraciwinking

xoxo