| Zuzii22 a întrebat:

Buna happy! Vreau si eu niste statusuri. orice fel de statusuri
La cele mai frumoase dau fundita :*

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| CocollinoEsteGangster a răspuns:

1)exista 6 miliarde de oameni in lumea asta, si uneori nu ai nevoie decat de o singura persoana care sa te ia in brate sa sa-ti spuna TE IUBESC!
Dumnezeu a creat niste ingerasi si ia pus sa se joace,dar unul era asa de dulce si de dragut incat ceilalti l-au aruncat pe pamant.Te-ai lovit?
Priveste-mi chipul,gandeste-te doar la mine, Si vei vedea ingerul ce zboara langa tine...
As vrea sa cred sa pot visa sa te aduc de partea mea, As vrea ca timpul sa-l opresc sa-ti spun de facpt cat te iubesc.
I-am cerut lui Dumnezew o floare si mi-a dat o gradina, i-am cerut un pahar cu apa si mi-a dat un ocean, i-am cerut un inger si mi te-a dat pe tine
El:esti asa micuta!