| ale1518 a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri pentru cei care nu isi vad de viata lor si mereu o comenteaza pe a mea happy
Dar in spcial si pentru cei care vorbesc mult,prost si fara rost, in nestiinta :*

Scuzati categoria, dar e cea mai populata!

Răspuns Câştigător
| PangeeaRogvaiv a răspuns:

Buna!
Sfatul meu este ca pe acesti oameni care procedeaza asa sa-i ignoro total, pentru ca tratandu-i cu indiferenta ii vei jigni cel mai rau. Daca le vei raspunde mereu provocarilor prin statusuri, mesaje sau mai stiu ce alte modalitati, te vor enerva si mai rau pentru ca stiu ca te deranjeaza. Nu le da atentie si totul va fi bine, se vor opri in final daca vor observa ca orice ar face nu le iese nimic.
Sper ca te-am ajutat!
Mult succes, calm si rabdare iti doresc!

3 răspunsuri:
| amuzanta a răspuns:

Indiferenta doare! Ce fac? Cum fac? treaba mea! vz ca prinde invidie pe mine tarfa ta![♥]Dacaa`sunt subiect d Barfa`Tu cretinoo esti oo tarfa`[♥"

| loveeeyouu a răspuns:

Barfiti-ma cat vreti! Ma simt ca o vedeta. ( PS: daca nu v-ar fi ciuda, nu m-ati vorbi atat despre mine, inseamna ca sunt rara si speciala bai...)

| ale1518 explică:

Special *