| girlloveee a întrebat:

Buna vreau si eu statusuri gen:Suntem doar prieteni..si nu vorbesc cu el pentru a v.a desparti pe voi happy.Dar nu de dragostewinking P.S: Scuzati categoria big grin

Răspuns Câştigător
| Hakusho a răspuns:

''Nici cel mai bun machiaj nu are cum sa-ti schiteze un zambet atunci cand esti trist''.
''Cum este mai bine? Cu minciuna care ne zambeste fals sau cu adevarul care lacrimeaza sincer?''
''Am pornit la drum pur precum lumina.Un copil cu scantei in ochi care nu stia ce-nseamna vina cautand iubirea si stima.Si cum nu stiam sa lovesc, viata m-a lovit prima... ''
''Nu exista replica atat de usturatoare ca dispretul tacut, chiar daca uneori, inima iti moare.''
''Si decat sa ma gandesc la ce a fost si la cat am de regretat, Mai bine ma gandesc la viitor si la ce am de castigat.''
''Mandria ti-a ramas cea mai mare avere, zambeste`n fata raului si nu va avea nicio putere.''
''Nimănui nu-i pasă dacă îţi merge prost. Le pasă dacă îţi merge bine, căci aşa au ce distruge.''
''Capul sus si privirea dreapta...ca niciodata nu stii ce te asteapta.''
''Fiecare alearga-n felul lui mereu dupa ceva, Nu conteaza cât ai în viata, mereu vrei altceva.''
''Nu ştii când totul e de vis, căci totul se duce când luminile s-au stins.''
''

Daca mai vrei, iti mai dau.big grin

| girlloveee explică (pentru Hakusho):

Chiar te rog :d