| stefidulcik a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri pentru fetele pitice! big grin Vaa rogg... Cele mai bune : FUNDITA! :* big grin

2 răspunsuri:
| raduconstantin11 a răspuns:

Eu am găsit statusuri pe
https://mstatusuri.cabanova.com/

Sper sa te ajute

| Cojusneanu_Sanda_1988 a răspuns:

E obligatoriu pitice/? fiind ca nu are importanta inaltimea, si totusi stiu niste statusuri:
Cu timpul fac mai putine nebunii-dar mai calitative big grin

Cand esti singur, asta nu inseamna ca esti slab - asta inseamna ca esti destul de puternic ca sa astepti ceea ce intr-adevar meriti.

- Daca nu ne pasa de viitor, nici viitorului nu-i va pasa de noi…

- Stiu ca ti-e dor de mine, stiu ca-ti lipsesc de cand te-am parasit... CU DRAG CREIERUL TAU =)

-Ana tu stii ca sameni cu o actrita?
-Serios? cu cine?
-Cu iapa lui ZORRO big grin

era odata o baba si un mosneag si o murit de mititei big grin

Счастье это когда "Tăt normal".DDD

Studentii sunt acea parte a populatiei, care are cele mai scumpe telefoane mobile si niciodata nu au bani pe cont... happy

Tu stii cine este minunat? - "Citeste primul cuvint"

Cine-i harnic si munceste are tot ce vrea... cine-i smecher si chiuleste are tot asa.

Dumnezeu a facut cerul, pamantul. apele.te-a facut pe tine...cu totii facem greseli...

Vecinii mei asculta muzica buna! Vor ei asta sau nu )))... nu'i intreaba nimeni... )))

Dragă somnule, te uram când eram copil, dar acum am descoperit că îţi port o dragoste sinceră

Stiti ce a spus Dumnezeu dupa ce a creat Barbatul? Sigur sunt capabil sa fac ceva mai bun si a creat Femeia

Cand mireasa arunca buchetul iar fetele sar sa-l prinda, baietii stand deoparte se roaga: Doamne, numai nu a mea!

-Spune-mi ceva dragut.
-Iepuras
-Cam putin
-Turma de iepuri! big grin

Ma plimbu prin internet, cand ma intorc nu stiu...

Ce fac cind am de invatat : 10% invat, 90% ma pling celorlalti ca am de invatat.

Eu nu sunt singura... sunt intr-o relatie de durata cu distractia si libertatea.

Am nevoie de o vacanta de 6 luni, de doua ori pe an.

Barbatul ideal al timpurilor noastre intotdeauna face primul pas. Da LIKE la poza

sper ca ti-a placut macar ceva =)