| 2341234567 a întrebat:

Buna vreau si eu niste statusuri sa fac gelos un baiat. Dar nu din astea cu jigniri cele mai multe si cele mai frumoase funda...love struck

Răspuns Câştigător
| QuadruplePersonality a răspuns:

Ce.ai cu săracul băiat? :-s
Ştii ce naşpa e să te facă pe tine cineva geloasă? E oribil laughing. Nu ştiu de ce ai vrea să faci tu asta. poţi să îi acaparezi atenţia si prin alte moduri smug.
Whateva'.
Dacă vrei, poţi pune un simplu "Te iubeeeesc love struck ". O să îl înebunească sigur, dar asta doar dacă îi pasă de tine, dacă nu, nu o să îl afecteze nici dacă pui cel mai pompos status laughing.

1 răspuns:
| 2341234567 explică:

Iti dai seama ca pentru asta nu primesti funda.Eu vreau status cerute mai sus