| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri urgent.
Vreau sa fie despre ura si despre fete care se baga in relatii.
Cele mai noi si cele mai bune primesc funda.

1 răspuns:
| malina0979 a răspuns:

''Cu atatea jucarii pe lume oamenii aleg sa se joace cu sentimentele''
"Bitch, esti ca o moneda, nu valoroasa, ci cu 2 fete"
"Nu ma supar cand imi vad fostul iubit cu o iubita.Mama mi-a zis sa dau jucariile vechi cui nu le poate cumpara"
''Daca vrei sa fii fericit o clipa, razbuna-te, daca vrei sa fii fericit o viata, iarta!''
''Draga, fa-ti stilul tau si nu ma mai copia! Oricum sunt mai buna ca tine!''
''Merg Incet Inspir Talent Si Strig Tare In Gura Mare "Copia Nu Are Valoare"!''
''Zambeste celor care te urasc...Sa simta ura ta… Zambeste celor care te iubesc…Sa simta dragostea ta…Iar daca cei pe care ii ubesti…Te ignora…Zambeste sa simta indiferenta ta…''
''Iti zambesc! Nu pentru ca te vreau inapoi, ci doar ca sa vezi ce ai pierdut!''
''Femeile se impart in doua categorii:jos palaria si jos pantalonii ''
''Fii fericit in fata oamenilor care nu te suporta. Îi omoara!''
Bafta!