| FaSTBoy a întrebat:

Vreau si eu sa imi compuna cineva o poezie de dragoste despre o fata happy

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| crissyyo a răspuns:

Te rog da niste detalii despre acea fata si cam la ce te astepti! as putea sa te ajut cu ceva... sau macar sa incerc!big hug bafta!

| FaSTBoy explică (pentru crissyyo):

Poi e brunetzica... e mai mare k mine de ani. O cheama Ana. si ce as mai putea zicelaughingthinking

| Def a răspuns:

Si daca iti compunem noi poezia, unde mai e romantismul? Poate sa fie ceva mic si dragut facut de tine care cu siguranta va fi foarte apreciat decat sa iei poezia de pe net plin de cuvinte "nestiute" happy