| Nicoleta4000 a întrebat:

Buna,vreau si eu sa incarc ceva pe YT......Intrebarea e : Ce site-uri de editat onlline stiti?
Furnda!

2 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Siteuri de editare video nu exista. In schimb exista programe care trebuie descarcate in PC. Sunt si free (cum a zis Cosmina mai sus) VideoPad, sunt si pe bani, Adobe Premier si Adobe After Efects si multe altele.

| Surupaceanu_Cosmyna_1981 a răspuns:

Nu stiu online, dar si mie imi place sa fac vlog. Pt. editat am descarcat o aplicatie pe calculator. Se numeste VideoPad.