| nr1official a întrebat:

am si eu o problema nu stiu ce are movie maker fac un videoclip il salvez in pc si cand vreau sa il ascult nu merge ce sa fac cand am facut aseara un videoclip a mers dar apoi nu ce are.

PS.

2 răspunsuri:
| andrei1121 a răspuns:

Ia-ti widnows live movie maker ala e cel mai bun si daca vreai sa te ajut cu el trimite-mi un mesaji privat cu id tau si te ajut cu cea mai mare placere

| AndoAlex a răspuns:

Ai incercat sa vezi daca l-ai salvat corect si nu ai bagat altu?