| sunshine_1839 a întrebat:

Vreau si eu sa restrictionez un anumit numar de telefon, care ma suna non stop si nu-mi da pace, e un prieten, dar nu intelege ce e aia" sa-si vada de treaba lui". Am nokia c3, pe vodafone. va rog mult, ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Pai e simplu ce ai tu de facut pentru asta.De aici instalezi programul acesta (e de pe siteul oficial ovi deci nu e virus etc) setezi acolo numarul prietenului tau si gata.La mine functioneaza bine.Bafta!
http://store.ovi.com/content/21652