| anutsii a întrebat:

Vreau si eu sa stiu ce sa fac daca... prietenul meu s-a cam racit in ultima vreme?crying... Dau funda.tongue

7 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Da-i medicamente laughing

| TeoPT a răspuns:

Dă-i un coldrex.

| ToKen a răspuns:

Vorbeste cu el si probabil o sa aflii motivul happy

| Youcandoit a răspuns:

Intreaba-l ce are si daca are ceva cu tine rezolvati problema

| curioasa01 a răspuns:

Fă ceva spontan; ceva la care nu s-ar aştepta de la tine dar care să-l surprindă plăcut.

| Anca_5826 a răspuns:

Draga mea asta inseamna ca trebuie sa fii mai aproape de el. Vreau funda.

| elena_1795 a răspuns:

Pai ce motive ai sa crezi ca s-a racit? da mai multe detalii, noi de unde sa stim daca s-a racit sau nu ca nu-l cunoastem.