| KyFoPa a întrebat:

Vreau si eu sa stiu daca e posibil sa imi micsorez labiile natural, adica fara operatii. Am auzit de piatra vanata sau sare de lamaie. Vreau sa stiu daca e posibil.

Răspuns Câştigător
| perezlucia33 a răspuns:

Bună, cine ți-a spus asta a vrut să râdă de tine clar! Într-adevăr sarea de lămâie sau lămâia o poți aplica in jurul vaginului pentru micșorare ( metoda asta este folosită pentru fetele care vor sa dea impresia unui băiat ca încă sunt virgine)

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Tu chiar vorbesti serios?
Pune tu piatra seaca pe pasarica si nu mai bagi acolo nici macar un ac!
Nu stiu cine a ras de tine, dar este clar ca nu te-ai prins de cat de rau ar putea fi sfatul asta.
Foloseste-ti si tu putin creierul si incearca sa intelegi ca nu se poate sa miscorezi niste "buze" cu substante chimice, daca est musia nevoie, apeleaza la chirurgia plastica si ti se vor taia, sau ajusta.
Raman si eu la parerea ca ai o problema la mansarda in primul rand, ca nu-i o cerere prea normala.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu stiu de unde ai auzit tu, dar e amuzant

| WaterDrop a răspuns:

Raspunsul tehnic ti l`au dat deja persoanele de deasupra, eu doar iti voi spune ca problema ta este de natura psihica nu fizica.Ar trebui sa te analizezi mai mult in directia asta.