| Alyy_3284 a întrebat:

Vreau si eu statusuri de indiferentzaalove struck [noi:d ] cele mai multe si frumoase fundita+vot.happy
Multumesckiss.

Răspuns Câştigător
| Antoniamarinn a răspuns:

♥Chiar de-ar fi greu, tot as zambi si chiar daca as fi plina de probleme...tot as glumi! pentru ca stii.viata e grea si lumea e rea.cum as putea sa rezist, daca nu m-as purta asa!
starTotul trece, asa se spune.Dar nimic nu trece fara sa lase urme!
♥Si decat sa ma gandesc la ce a fost si la cat am de regretat mai bine ma gandesc la viitor si la ce am de castigat; x
♥Zambeste chiar daca ai sa cazi Chiar daca soarele apune si aziwinking