| CrazzyGirlCsm a întrebat:

Vreau si eu statusuri dragute, de orice fel. Am cautat pe google dar nu imi plac. mi se par mult prea "invechite". Daca aveti unele mai frumoase, versuri de la melodii. Daca imi plac, dau fundita, normal! Pa pa! :*

Răspuns Câştigător
| ArTeMiSs_8963 a răspuns:

Ciao!

E timpu` Sa trec la nivelu` urmator. Ce pacat ca tu ramai la capitolu` anterior

Hey tu.Frumoasa din padurea adormita.Nu adormi tu definitiv sa mai scapam de o vita? :d

Are pretentii`, Are intentii` bune. E Cea Mai Scumpa Din lUme, E SeriOasa NuU`i Arde De GlUme

Fata e criminala`, e bet0n. Nu merge la ea decat daca esti campion;* E fenomenaLa deloq` Banala [-x Demantiala Chiar faTaLa 0riginala si Senzuala nu crezi ca` sunt reala`

Cand ma barfesti, imi dai satisfactie…cand ma inidiezi, imi dai importanta…cand ma copiezi, imi dai valoare…orice ai face p mine nO ma doare

De cite ori ma veti privi cu ura si manie, de atitea ori va voi zambi cu multa simpatie.

Asa a fost mereu si nu se va schimba ceva, pentru ca nu au o viata-a lor stau s-o comenteze pe-a mea dar eu ma amuz si nici nu stiti cat ma bucur ca ei sunt soricei in ochii mei de vultur.

Numai dupa invidia altora iti dai seama de adevarata ta valoare.

Invidia este oglinda a ceea ce crezi ca nu poti.

Te crezi in stare sa ma poti judeca? Incearca dar mai intai fa o analiza avand ca subiect de studiu persoana ta!

Mi-e mila de cei care invidiaza dar zic ca-s invidiati, care imita fericirea doar sa-si ascunda nefericirea

Imi iubesc prietenii dar dusmanii ii ador pentru ca invdia lor ma face sa fiu cu o treapta deasupra lor...

Lumea are invidie numai pe cine ar vrea sa fie…

Daca invidia ar produce febra intreaga lume ar fi bolnava!

Iar aici ai cate vrei:D http://statusuri-faine.blogspot.com/

Bafta:-*

1 răspuns:
| criss:) a răspuns:

I1.She'll promise heaven on earth. She'll make you crazy. She'll make your heart break.

2.Someday i'll run across your mind...

3. There is a moment in life when you want to give everything you got for one thing you haven't...

4. Orice tanar e ca un copil nascut noaptea, care vede rasaritul soarelui si crede ca ziua de ieri n-a existat niciodata.

5.Nimeni nu poate trai fara prieteni, chiar daca stapaneste toate bunurile lumii.

6. Poate ca pentru lume esti doar o singura persoana, dar pentru o persoana esti intreaga lume.

7. Hai să râdem fără nici un motiv. Ori o să te simti mai bine, ori o sa iti dai seama ca esti pe cale sa inebunesti.

8. Lumea spune ca nu poti zbura. e o minciuna, nu crede in ea!

9. Adu-ţi aminte ce greu îţi este să te schimbi pe ţine însuţi şi vei înţelege atunci câte şanse ai când încerci să-i schimbi pe ceilalţi!

10. Nu poţi schimba trecutul, dar îţi poţi nenoroci un prezent liniştit îngrijorându-te despre viitor.

11. Invata sa te bucuri mai des si fara ajutor.

12.Nobody is perfect. Wait for the one that loves your imperfections. With love there are no imperfections.

13.Sunt rani pe care timpul nu le vindeca, dar cu care putem invata sa traim.

14. Iubirea inseamna sa dai cuiva sansa sa te distruga si sa ai incredere ca nu o va face!

15.Trebuie sa incerci necontenit sa urci foarte sus daca vrei sa poti sa vezi foarte departe.

16.Viata trebuie traita asa cum este, pentru ca ni s-a dat fara sa o cerem si ni se va lua fara sa fim intrebati.

17. Orice mie de kilometri incepe cu primul pas.

18. Fii bun mai ales cu oamenii rai, pentru ca ei au cea mai mare nevoie de bunatate.

19.Toti vor sa ajunga in rai... dar nimeni nu vrea sa moara...

20.De ce să folosim cuvinte când dintr-o privire înţelegi mai mult decât ai înţelege din 10 fraze?
happy