| stupidworld a întrebat:

Buna vreau si eu statusuri pentru fete care sunt mai curve(scuzati limbajul), foste prietene...

Funda:*:*

Răspuns Câştigător
| a răspuns:

Hey! Statusuri? ...Pai, poti incerca ceva de genu: 'Cine nu ma inghite, sa ma linga' pentru cele care nu te suport.
Sau:
- 'Nu esti decat o marioneta si iti dai impresii.esti ''vedeta'' ma faci sa rad.esti chiar penibila.dar tu te crezi ''irezistibila'' ' laughing
- 'Aveti calitati aparente sh defecte permanente.sunteti fete numite 'curve' dar care va credeti decente'
- 'Stii ceva dragutzaa? e mare diferenta intre tine si mine.eu nu am sange de tarfa in mine'
- 'Vezi că eu nu.s subiectu' tău de bârfă :*. Ce pot să îţi fac dacă mă.ta a făcut o târfă'

Cam atatea stiu... Sper ca ti-am fost de ajutorhee hee. Funda? Bafta kiss

| BiibiiBaaa a răspuns (pentru ):

Ms si mie mi.au fost de folos kiss

2 răspunsuri:
| stupidworld explică:

Ms mult.mi-au fost de mare folos.happy