| Claudia_3176 a întrebat:

Buna!happy
Vreau si eu statusuri scurte si interesante mai multe. Cele mai inspirate primesc fundita:X
Multsumesc!:*

Răspuns Câştigător
| DoinitzaP a răspuns:

Dupa felul in care mereu ma privesti...inteleg ca inca ma iubesti`
Chiar nu e treaba ta.

♥Я живу ради жизни,ради себя,ради тех кто меня ценит и любит,ради тех кого люблю Я!
''Tot ce se-ntimpla, se-ntimpla intotdeauna cu un motiv''

Am un caracter puternic… imi place sa fiu EU… sa nu arat tristetea din sufletul meu!

Orice minut, e un inceput, viata merge inainte indiferent de ce ai facut
Unii oameni, din cauză că sunt nerăbdători, îsi ingroapa visele în dezamăgiri
uneori viata e de ne'nteles
Realitatea e mult prea dură atunci când dai de greu! Visele se spulbură aproape instantaneu.
Ti se pare greu, doar sa il privesti. Fara sa poti macar sa-i vorbesti!
Nu regreta un lucru care candva te-a facut fericit!
Ce-i frumos in suflet. nu-ti poate fi luat
sunt ceea ce sunt nu ceea ce vor altii sa fiu
Cele mai frumoase lucruri in viata nu pot fi vazute, nici atinse... doar simtite cu inima!
Я самая счастливая) на свете
Улыбнись! Ведь улыбка светлее печали! Даже в самые грустные дни Улыбнись!
я так хочу сказать... смотря в твои глаза. что толька для тебя живет моя душа...и только для тебя блестят мои глаза
Sa nu te temi de ce gandesti, Tu decizi de fapt cine esti. Singur, alegi ce e mai bun, Afla care e al tau drum.
Fericirea nu-i decat un vis, durerea este intotdeauna reala.
Frumusetea ochilor nu depinde de culoarea lor...ci de felul in care te privescbatting eyelashes"
Orice minut,e un inceput,viata merge inainte indiferent de ce ai facut
Indiferenta ta raneste sufletul altuia...
invata-te sa pretuiesti ceea ce ai!
tot ce incerc sa-ti spun e ca am un raspuns, astept doar vremea cand o sa ai. o intrebare de pus. :-)?
A fost odata, asta nu inseamna ca va fi mereu
если бы я мог повернуть время назад
zambetul e cea mai frumoasa arma,atat pentru prieteni cat si pentru dusmani!"
starTotul trece,asa se spune.Dar nimic nu trece fara sa lase urme!
Ca sa fii respectat, incepe prin a te respecta tu insuti...
Nu exista minciuni doar adevar fara dovezi…
nu-ti visa viata, traieste-ti visele.:X:X:Xwinking
Niciodata imaginatia nu poate lovi la fel de tare ca realitatea
Глаза всегда нежнее, чем сердце.
Sufletele mari au vointa, cele slabe doar dorinta.
nimic nu se uita...dar totu-i trecator!
Viata este un vis, dar a visa nu inseamna a trai...
Scopul vietii este o viata de scopuri

1 răspuns:
| GirlxD a răspuns:

Buna!happy Uite aici cateva statusuri scurte siinteresante :Born to be happy! (daca esti fericita), i look around and i see only tears (daca esti trista), I am a mysterious diamond for who loves me (daca esti indragostita sa zicem), Lets'go crazyy (daca vrei sa faci party) Shut up and dont disturb me!(daca esti nervoasa) Fly like a butterfly (daca vrei sa zici ca esti o fata libera), Lov3 u like a love song BaBy(daca vrei sai dedice ceva unui baiat) si altele nu mai stiu...Astea au fost inspirate de mine>>>Funditaaa big grinbig grin! Sper sa iti placa cateva dintre ele. Papa