| ₣e†ĺ†α Ŕ嚃å†α†ħå a întrebat:

Vreau si eu tabele din acelea care se pun pe hi5 si in care trebuie sa scrii mai multe date despre tine, despre ce iti place...etc.Ma ajuta careva si pe mine cu un site, ceva?big grin. Dau funditahee hee

Răspuns Câştigător
| LoveMusic a răspuns:

Http://www.crazyprofile.com/Survey/survey.asp

După ce ai completat toate răspunsurile, sub tabele apare "Get Code". Dai click şi îţi dă un cod pe care îl copiezi (copy-paste) la "ABOUT ME" (despre mine) pe hi5. (Întrebările cu * sunt obligatorii)

3 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Am gasit unul mai funny;)) varianta emo :D. Link: http://doryan69.blogspot.com/2008/07/tabel-hi5-varianta-emo.html :)).

| L a răspuns:

Tabelul de il puteai completa nu mai e valabil cu hi5-ul Beta.Am avut si eu si cu noul hi5 s-a dus, nu il mai am.deci nu se mai poate face acel chestionarhee hee

| KidaxRawr a răspuns:

Eu am ceva chestie din asta pentru hi5... dar e pe engleza... daca totusi il doresti spune-mibig grin