| Gabriel_Plesan_1999 a întrebat:

Vreau sa mi deschid un stand cu fructe naturale la mine in oras(intr-un parc) numai ca nu stiu cum fac rost de apa pentru spalat fructele, spalat pe maini, etc.Ma poate ajuta cineva?happyMultumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| michaela98 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa iei apa multa la tine, dar la stand iti trebuie legitimatie daca nu ai iei amenda

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poţi lua multă apă cu tine sau trage apă de la o tasnitorare.Ai nevoie de autorizaţie şi de nişte acte.Succeswinking

| Itanul a răspuns:

In parc ar trebui sa fie niste "tasnitori". Depinde cat de mare e orasul. In acest caz, va trebui sa iei o aprobare de la Primarie pentru apa si canalizare.
Daca nu, exista niste rezervoare mari cu apa pe care le poti folosi. Ceva ca astea: https://www.sprayersupplies.com/r330-sprayer-supplies-a1819946