| zcrystinaa a întrebat:

Buna vreau si eu un discurs pentru sfarsitul clasei a Vlll-a sa fie ceva cat mai orignal big grin

4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

"In sfarsit scap din puscaria asta, lua-v-ar dracu' pe toti". Mai original de atat nu cred ca exista. Nu a mai spus nimeni asta.

| Furti a răspuns:

Vrei sa fie original? ei bine atunci fa-l tu, nu noi sau cineva care l-a postat pe internet.

Spune ce-au insemnat anii astia petrecuti alaturi de colegii tai, profesorii tai, ceva amuzant, daca ai invatat ceva gen lectie de viata... spune ce simti!

Totul trebuie sa vina din interior, iar daca vine interior va fi apreciat!

| Quassaar a răspuns:

laughing)))... aia referitoare la corbulalbrosu le întrece pe toate... laughing

| SetYourselfFree a răspuns:

Se presupune că eşti şef de promoţie şi se mai presupune că ai avut media 10 aproximativ în toţi anii la limba română.şi după 4 ani de gimnaziu, să nu mai zic de ciclul primar, tu nu ţi-ai dezvoltat simţul literar şi creativ? mie mi-ar fi ruşine să ţin un discurs în faţa şcolii cu cuvintele altuia.