| FirstCookie a întrebat:

Vreau si eu un link de unde pot donwloada Harry Potter the chamber of secrets FULL GAME. dar sa nu imi apara sondajul de opinie, de care nu pot scapa ca aici : http://downloadfullpcgamessite.blogspot.com/......-game. html ( si dati click pe : Click Here To Download Harry Potter & The Chamber Of Secrets. apare un sondaj de opinie care nu. mi permite sa downloadez jocul daca nu raspund) Funda :3

1 răspuns:
| alintanislav a răspuns:

Deci in primul rand cauta pe google "harry potter and the chamber of secrets game 7z". dupa aia intri pe alea alea si dupa ce il descarci folosesti winrar ca sa il dezarhivezi si GATA!