| MorphineGirl a întrebat:

Vreau sa imi cumpar acest inel http://www.okazii.ro/......a126205678 De pe okazii...chestia e ca nu stiu daca sa am incredere sau nu, nu am mai comandat nimic de pe acest site si nu a-si vrea sa fie teapa.Ce ziceti arata in regula anuntul? Va intreb pentru ca poate ati mai comandat de aici si stiti :d

3 răspunsuri:
| Anonymous1995 a răspuns:

Vorbeste cu posesorul si spune-i ca sa iti arate inelul si la webcam, ca sa te asiguri ca il are.Eu zic ca anuntul e in regula, nu pare a fii teapa.Eu personal nu cumpar lucruri de pe okazii, si mai ales un inel, se poate da repede teapa, acum, ramane la alegerea ta ce vrei sa faci

| ѕмιℓєє a răspuns:

Am cumpărat produse, care au fost bune, dar depinde şi de cel care vinde produsul, gândeşte-te că este un inel, poate este din pleu...

În poze pare bine, mai ales că primeşti factură la el şi garanţie o lună.
Merită.

| Okaziiro a răspuns:

Buna ziua,

Prin intermediul site-ului Okazii.ro se pot cumpara produse in siguranta. Okazii.ro recomanda tuturor utilizatorilor sa aleaga produsele marcate cu Garantia de Livrare sau, in cazul in care acestea nu fac parte din program, sa solicite vanzatorului Garantia de Livrare. Acest serviciu este gratuit si se activeaza instant pentru vanzatorii Okazii.ro.

Principalul avantaj al Garantiei de Livrare este protectia sporita a cumparatorului prin garantarea primirii produsului descris pe site. In caz contrar, utilizatorul poate solicita returnarea articolului în termen de 3 zile lucratoare de la primirea acestuia. In aceasta perioada contravaloarea produselor achizitionate prin intermediul Garantiei de Livrare este blocata intr-un cont intermediar, detinut de catre Okazii.ro. Daca in acest interval cumparatorul nu reclama conformitatea produsului cu descrierea de pe site, banii sunt deblocati si transmisi mai departe vanzatorului. Recomandam tuturor utilizatorilor sa aleaga produsele marcate cu Garantia de Livrare sau, in cazul in care acestea nu fac parte din program, sa solicite vanzatorului Garantia de Livrare. Acest serviciu este gratuit si se activeaza instant pentru vanzatorii Okazii.ro.

Un utilizator mai poate alege si primirea articolului cumparat prin Predare personala sau la punctul de livrare Okazii.ro din cadrul Magazinului Domo aflat in incinta Baneasa Shopping City, Bucuresti. Astfel se asigura faptul ca produsul pe care utilizatorul il achizitioneaza este cel dorit si tranzactia se incheie numai daca articolul corespunde calitatii si caracteristicilor pe care vanzatorul le-a furnizat in anunt.

In cazul in care doriti asistenta in activitatea pe site sau daca aveti nelamuriri, echipa de Asistenta Clienti Okazii.ro va sta la dispozitie pe adresa suport@okazii.ro sau la numarul de telefon 0374652944.

O zi placuta,
Okazii.ro