| AlexisKim a întrebat:

Vreau si eu va rog niste id de mess dar sa sune mai tare mai misto, ma numesc Alexandra

Răspuns Câştigător
| MyssyChrissy03 a răspuns:

Ale.Papusika
Love.alexandra
a_de_la_alexandra
ale.capsunica
alexandra.happygirl
alexandra.lovemusic
yoo.alexandra
Alex_ale
alle_alle
alle_alexandra_alle
alexa_alle
Alecsutsa.a
alecsutsa.alexandra
me.alexa
sau ceva mai complicat
alExAnDrA_Ale(anul de nastere)
AlExA_AlExAnDrA.Aleanul de nastere)
Alex.Alexa.Alexandra
sunt multe combinatii.Sau daca vrei ceva misterios poti pune:
Ale.Capsunica
Ale.girl(anul de nastere)
Ale.bombonik
O_fetita_scupik.Alexa.
Eu am mai avut : eu_sunt_puncte_puncte
Eu.SuNt(anul de nastere)
Sau poti face multe combinatii.Trebuie doar sa ai imaginatie.Sau citeste Alexandra invers adica Ardnaxela12(sau un numar)
Alexa(axela)Ale(ela) sau daca combini cum ar fi Ale.Alexa.Alexandra (Ela.Axela.Ardnaxela)etc.
Incearca sa creezi combinatii frumoase.Pwpycy! Sper ca macar un id iti va fi de folos! imi day funda?

| AlexisKim explică (pentru MyssyChrissy03):

Mersi poti sa faci si cateva cu Kim sau Kimiko¿