| anonim_4396 a întrebat:

:* Vroiam sa va intreb daca stiti cum este programul claselor de a 9a in Colegiul National Victor Babes (Bucuresti )... dimineata sau dupa-amiaza? :s
Fundita

Răspuns Câştigător
| Axys a răspuns:

Sal in clasa a 9 a happy e posibil sa va puna de dimineata asa am fost si eu big grin...
dar nu se stie exact cum vrea directorul happy...
ca o luan de zilea am fost de dimineata si apoi ne-a pus de dupaameza si a fost nasol schimbarea asta sad deci nu se stie dar eu
cred sigur ca e de dimineata happy sper sa nu patesti ca mine tongue