| wanda a întrebat:

Bunalove struck

ce inseamna x. o. x. o?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Un pupic. o îmbrățișare. un pupic. o îmbrățișare.
Pa, pa.

13 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

Kiss and hugs, pupici şi îmbrăţişări " mai pe româneşte ". Noapte bună! love struck

| JustMe a răspuns:

Xoxo inseamna hugs and kisses( imbratisari si pupici)

| darkeyes a răspuns:

Buna happy
Inseamna multe pupicuri si imbratisarihappy
BYe:*

Răspuns utilizator avertizat
| NinaY a răspuns:

Ciudat, eu auzisem ca inseamna ceva de genul Sexo big grin in latina.

| chrystyna a răspuns:

Pupici si imbratisari?! Parca asta insemna. sper sa nu le fi incurcat.

| Bibiii_7939 a răspuns:

Imbratisari si pupici.

| Oxandero a răspuns:

Hallo! xo xo inseamna hugs and kisses x=kisses o=hugs
(vezi si dictionar urban sau google)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S`au mai pus intrebari d genul astakiss. mai informeaza`te si tuh. daca voiai sa stii cu adevarat ce inseamna cautai la alte topicuri, dar noh.esti prea lenesa. voiai sa ti se dea totul mura`n gura.in orice caz pupici si imbratisari.si daca te intereasa sa stii ca s`au pus intrebari de genul asta chiar pe acest site tonguetongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prost

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

X. o. x. o inseamna pupici, dragoste, iubire :S

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce inseamna " :X "?

| Heleny a răspuns:

Xoxo inseamna hugs and kisses adica pupici si imbratisari>:d