| Chriss_5780 a întrebat:

Bună:X! La' ce categorie* sunt puse cele mai multe' intrebari:X?

12 răspunsuri:
| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Adolescenti

| AstaMicu a răspuns:

Adolescenti!
Funda?

| LeMotán a răspuns:

Daca te uiti in stanga, vezi o lista cu toate categoriile si numarul de intrebari la fiecare categorie. Din cate vad, la "Adolescenti" sunt cele mai multe intrebari (114656).

| Vulvatron a răspuns:

Adolescenti

| Biuka a răspuns:

La adolescenti

| NothingImportant200 a răspuns:

La adolescenti presupun

| Vögeln a răspuns:

Adolescenti si Conversatii cred:-D a! si Timp liber

| iza03zu a răspuns:

La categoria Adolescentitongue

| PatryRox a răspuns:

Adolescenti big grin in total 114656 de intrebari ( 1077 noi )

sper ca te-am ajutat big grin

| ytalyanu a răspuns:

La adolescenti normal

| PikaChuu a răspuns:

Adolescenti

| gein a răspuns:

Pai, puteai sa afli si fara sa ne adresezi intrebarea :nu trebuia decat sa te uiti in partea stanga a paginii la scrisul acela cu albastru, si vezi chiar cate intrebari sunt la fiecare categoriewinking