| StEfAnIa_9543 a întrebat:

Bunalove struck Cine poate sa imi dea si mie niste mesaje de Craciun vreau sa ii trimit prietenului meu va rog ajutati.ma.Va doresc Sarbatori Fericite:*dau funda pentru cele mai frumoase mesajebig grin

2 răspunsuri:
| BreeTPU a răspuns:

Uite aici cateva mesaje de craciun scrise corect gramatical http://www.bree.ro/mesaje/craciun.php

| Zacram a răspuns:

Cu toate ca a trecut craciunul cand am gasit eu intrebarea dar...
Trimite si u mai departe mesajele pe care le primesti de la alti (alea lungi ca un fel de poezie care nu stai sa o citesti pana lacapat)