| IloveyouButYouLoveMe a întrebat:

Cine stie niste melodii noi cu nane sau puya?

4 răspunsuri:
| adrian2255 a răspuns:

Cea mai noua melodie de puya este vestul salbatic

| Deedii a răspuns:

Bunahappy
Puya nu a mai facut dar nane are : te invat sa fii rea,glume,doar o sansa, glume, ca o stea, mi`e dor.happy
Funditzsasmug?

| LilWayneGreen a răspuns:

Nane-Multumim.Asta cred ca e cea mai noua a lui

| flamingo_6443 a răspuns:

Frate asculti Nane si in acelasi timp si Puya?! WTF! Ai ascultat melodia Nane-golan pe micul ecran?
Daca nu...ASCULTO! Pentru cunostintele tale generale Puya este un baiat "rau" doar in versuri si la TVwinking versurile lui sunt inspiratethinking din filmewinking "Nai fost niciodata cel din versuri deci de ce tot incerci?" asta este de la Nanewinking
Daca vrei melodii noi cu Nane cautale pe blog\facebook acolo se gasesc toate noutatile...Bafta si sper sa-ti dai seama ca daca asculti Puya automat asculti minciunithinking