| Laurici :x a întrebat:

Buna love struck sunt in clasa a 8-a si la anul voi merge la liceu! insa nu stiu la ce dau fundita pentru cea mai detaliata si buna parerelove struck sunt in clasa a 8-a si la anul merg la liceu, dar nu stiu la ce liceu sa dau thinking ce credeti despre liceul militar breaza? vreau sa dau la politie mai tarziu si am auzit, si stiu din experientele prietenilor rudelor etc, ca ai mai multe sanse si esti mai obisnuit apoi sa dai la politie daca urmezi un liceu militar pana happy ce parere aveti despre acel liceu, nu vreau taxe de inscrierea sau astea, ca bani nu sunt o problema, dar vreau pareri diverse happy multumesc frumos happy

Răspuns Câştigător
| Denvar a răspuns:

Liceul cel mai indicat ar fi cel care iti place! Degeaba te specializezi pe un profil doar de gura cuiva si tie sa nu iti placa. Cel mai indicat ar fi sa urmezi un liceu care te incanta profilul respectiv.Alege ce iti place si ce crezi ca se va cauta( Imbini PLACUTUL cu UTILUL)

2 răspunsuri:
| gill8513 a răspuns:

Vrei sa ajungi politist? daca da, atunci poti incerca la liceu militar. te antreneaza pentru proba fizica de la politie. dar tot asa poti sa intri si la liceu sportiv.ar mai fi o varianta.mergi la orice alt liceu si te pregatesti si pentru altceva.cine stie, in timp poate te razgandesti si vrei sa ajungi profesor sau altceva.si de acolo poti sa dai si la politie daca in continuare iti ramane in minte. dar este mai bine sa ai cat mai multe posibilitati.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.si eu st in clasa 8 si dau la liceu militar breaza. uite iti dau un id ing3rash_d3_catif3a