| AdeLinutSsA a întrebat:

Buna:X... vreau si eu niste statusuri de prietenie adevarata, de indiferenta, de tristete, de gelozie in special...va rog sa fie cat mai originale si frumoase daca se poate:*
Merci >mult!big grin<
Astept raspuns cat mai curandwave

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| Lolypop_4017 a răspuns:

1)- Prietenie adevarata: Adevaratii prieteni te iubesc cu tine indiferent de ce stii, indiferent cum arati, indiferent de ce faci esti...ei te iubesc pentru cine esti.
-Adevaratii prieteni sunt greu de gasit, dificil de parasit si imposibil de uitat.