| alexa_8836 a întrebat:

Buna love struck. Vreau si eu niste statusuri pentru fosta prietena a prietenului meu care isi pune tot felul de statusuri la hi5, gen: "a fost al meu, tot la mine se intoarce" si nu il lasa in pace... Vreau si eu niste statusuri pentru eahappy

2 răspunsuri:
| danyella42051 a răspuns:

• Nu m`atinge, nu plange si stii ceva? Lacrimile tale numai au de mult efect asupra mea
Si poti sa tipi ca nu te aud, si poti sa plangi ca nu te vad, poti sa pleci ca nu te caut si poti sa mori ca nu`mi pasa
Dar n-are sens... Si ies din cadrul tau sa-ti dovedesc ca traiesc intens. Am succes... "xD | invidia doare =). sunt prea tare!

| Dellyutsa2218 a răspuns:

♦Razbunarea nu-mi aduce satisfactii.insa indiferenta mea ti-o daruiesc cu multa dragoste

NU TE BUCURA, daca iti zambeste[waiting] EU sunt fetita lui doar pe mine ma iubeste! [love struck]

Ash puTea` s renunTs la T0t` nwmai La tinee` nu p0th`

Poti sa te gandesti la el poti sa'l visezi, dar oriunde voi fhi si eu, oriunde v'a exista una mai buna si mai frumoasa ca tine, mereu ma va alege p mine! ia'ti gandu', e barbatu' meu si asa va fi mereu! luv

VREI sa incerci dar nu ai curaj vrei sa ne atingi dar totu'i un miraj...renunta la vise sunt lucruri interzise.devil

Ce-ai patit papusa de te uiti urat la mine? Ai ceva cu mine sau e doar teama de sine ca sunt mai buna ca tine?devilsmug)

Esti jalnica`si o stii prea biNe.Nu ma Ura K sant mai buNa ca tine. urAste`ma ca prIeteNu tAu`int0arke`kapU dUpa`mine`si atunCi cand e cU tinE.siii.am o marE rugAminteh.Sufera iN LINISTE

Te crezi smekera? Esti proasta! Te crezi frumoasa? No comm...Crezi ca mi-ai furat 'iubirea'? Sa sugi pl!

Aii grija pocnitoareooo Nu te da la ell Cat timpp e cu mneeeee Scrie ( numele taww) love struck pe el`!