| cristinna_2174 a întrebat:

Buna:X:X! ma puteti ajta sh pe mine q niste sfaturi utile despre editarea pozelor in"PhotoScape"? cele mai bune sfaturi funda!

Răspuns Câştigător
| LadyPerfection a răspuns:

Buna,este usor in PhotoScape dar cel mai bine e sa utilizezi cate putin; eu mereu dau la filter si "clean skin" dar putin apoi "sharpen" tot putin si apoi poti sa alegi de la filter "film effect" si acolo setezi dupa bunul plac! Daca doresti poti sa scrii ceva pe mijlocul imaginei sau daca nu sa o colorezi de la Bright, color cu color balance, colorize, etc.
Bine iese si la "regioun(out of focus)" insa iti trebuie imaginatie.

Multa bafta, daca vrei sa te ajut da-mi id-ul tau! wave