| ZμZμ a întrebat:

Ziceti-mi cele mai trasnite lucruri, boacane, prostioare care le ati facut care sa ma faca sa rad.

Răspuns Câştigător
| ellyshor94 a răspuns:

Intamplarea pe care vreau sa o povestesc nu mi s-a intamplat mie, dar mi s-a parut foarte amuzanta :
este vorba despre un coleg care ajungand tarziu acasa si a vrant sa mance. Acesta a luat pateul si dupa ce a uns o felie de paine si a muscat din ea si-a dat seama ca era axionul si nu pateul laughingrolling on the floor

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat