| ruxandraaaaioanaaaa24 a întrebat:

Buna ziua!
Am constatat ca apreciez foarte mult o persoana publica. Adica, intelegeti, imi place felul sau de a se comporta asa cum reiese din emisiunea a carei moderator este, din blogul personal si din paginile oficiale de facebook. Nu am secrete, asa ca va voi spune si la cine ma refer. Este vorba despre: Dani Oţil.
Mi se pare un om deschis, raspunde mesajelor de pe facebook(in limita timpului liber, evident!), isi da numarul de telefon pe blog, pare extrem de sociabil.
E in regula sa am parerea asta despre o persoana publica, nu? Ma gandesc ca desi sunt in Bucuresti nu mi se va oferi sansa vreodata sa il cunosc personal, desi mi-as dori.As vrea de fapt, sa-i cunosc pe amandoi, si pe Razvan si pe Dani, fiindca tot timpul pare sa nu fi uitat de unde au plecat si ca inainte de toate erau doar doi baieti din Resita.
Deci, e in regula faptul ca simt asa, nu? Si ce sa fac daca asta gandesc? Sa incerc(fara sa stresez, normal) sa il cunosc fata-n fata? Dupa cum am mai scris, el pare foarte deschis si la mesaje, ganduri bune de la cei care il apreciaza si tot asa. Rog seriozitate!

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Si eu am fost obsedata de muuulti baieti celebrii, dar imi trecea de fiecare data, dupa o perioada de timp nu ma mai interesa.E normal sa ti se intample asta, mai ales la varsta ta.Ai sa vezi ca iti va atrage atentia altul si o sa-ti treaca si tie.Sa-mi zici ca n-am dreptate...happy

| michelia a răspuns:

Te porti ca o adolescenta care are un ( mic) idol. Daca nu faci o obsesie pentru el, poti incerca sa-l cunosti, macar asa ca un " premiu".
Ai grija insa cum pui problema, nu il aborda telefonic, acolo e o zona mult prea intima.
Ai grija, acum s-ar putea sa idealizezi persoana si exista riscul sa te dezamageasca cind il intilnesti ( vorbesc la general, pentru oricine).
Daca vrei sa pastrezi visul, ramii cu FB.
Daca iti doresti foarte mult sa-l cunosti, curaj!

| Irena97 a răspuns:

Am constatat ca apreciez bla bla. Asa vorbesti tu de obicei? Si cu Dani Otil eventual? O sa te ia la misto imediat.