| PaltineanAlex a întrebat:

Buna ziua! Am fost admis la ASE Informatica Economica si as dori sa stiu daca exista un grup de WhatsApp pentru cei ce au fost admisi anul acesta. Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Afli când începe facultatea.

| zurick a răspuns:

Intră pe grupul de Facebook al facultății, acolo de obicei e și un link către grupul de Facebook al anului tău. Acolo vei găsi și de whats app. De asemenea, poți întreba pe acel grup, nu aici.

| AdrianaBacescu a răspuns:

Nu știu.

| userjune90 a răspuns:

Salut!happy
De cele mai multe ori, grupurile sunt făcute pe messenger.
Pe aici nu cred că vei găsi, însă te poți interesa la această instituție, sau pe site-ul facultății.
În caz de nu găsești, cu 2-3 săptămâni înainte de facultate, vă veți găsi, ori, în cel mai rău caz, fix în prima zi.