| PaltineanAlex a întrebat:

Buna ziua! Anul acesta am fost admis la ASE si as dori sa stiu la ce camin ar fi cel mai bine sa merg din punct de vedere al facilitatilor si al confortului oferit. Si as dori sa stiu de asemenea daca merita sa ma cazez intr-un camin privat si daca da, care ar fi acela. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| zurick a răspuns:

Moxa e mai aproape de Piața Romană adică unde e ASE-ul, are si cantina acolo.
Belvedere e la 15 minute de mers pe jos de stația de metrou Crângași. E spațios, eu am fost în vizită într-un corp care era cea mai mare cameră de cămin pe care o văzusem, 4 în cameră, baie în cameră, bucătărie pe hol. Am înțeles că e mai mare atmosfera acolo.
Cât despre cămin privat, Arcca e bun, are 3 în cameră, baie comună, bucătărie pe hol. Sunt 3 astfel de cămine de la Arcca, fiecare in altă zonă a București ului.