| Adrian_George_1992 a întrebat:

Am o intrebare, de ce este cartoon network in engleza ca la toti vecinii este in romana. Nu ca vreau sa ma uit dar a venit un verisor la mine si vroia sa se uite la desene dar este in engleza... funda

1 răspuns:
| SimonaSimona01 a răspuns:

Ar trebui sa umbli la setarile televizorului, daca nu va reveni singura limba romana ..Asa s-a intamplat si la mine ..Doar ca ta televizorul din camera mea vorbea in engleza, iar la parintii mei se vorbea in romana.