| ioanamatiu a întrebat:

Am o intrebare mai stupida, si o varsta putin mai frageda sa zic asa. eu si prietenul meu ne-am jucat jocuri prostesti, sexuale. La un moment dat a fost excitat la maxim si i-a venit. Dupa aceea, a mers la baie, s-a spalat atat pe maini cat si pe haine, insa pe tricou i-a ramas o urma de la sperma. Intrebarea mea e urmatoarea: Daca el s-a atins din greseala de tricou si apoi m-a atins pe mine la vagin (a introdus putin degetul), exista posibilitatea sa raman insarcinata de la asa ceva? Nu am un ciclu regulat si nu stiu cand e perioada fertila. va rog, dati-mi un raspuns concret big grin si daca se poate fara rautate si misto sad

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Intr-un asemena mod nu se poate transfera sperma in vaginul tau.Probabilitatea de a ramane insarcinata este practic 0 (zero). Exista minuni insa unele chiar sunt nerealizabile laughing

| SkyPilot a răspuns:

Posibil este, dar trebuie sa fi fost o cantitate semnificativa de sperma. Spermatozoizii mor in contact cu aerul.
In situatia pe care o descrii ai sanse minuscule de a ramane. Ca sa fii linistita, poti face un test de sarcina fie in laborator la 10 zile de la joaca, fie de la farmacie la 21 de zile.

| MiraZyauj a răspuns:

Nu vei ramane, stai linistita.
Sunt 1% sanse la asa ceva.
Nu ramai insarcinata asa, cu una cu doua. laughing

| Mihai_Milea_1998 a răspuns:

Nu vei ramane

| ioanamatiu explică:

Practic el era uscat pe maini. Dar imi fac griji in vederea unei posibilitati extrem de mici in care sa fi avut ceva pe maini, sa fie umed sau ceva de genu de la sperma. Daca era imbibat pe tricou spermatozoidul mai avea "putere" la asa ceva? big grin