| anonimuldepetpu a întrebat:

Bună ziua! Am o întrebare.
Știți cumva dacă mai este bun un vape daca nu a mai fost folosit de 6 luni?
Zic asta deoarece nu sunt fana doar ca nu vreau să știu ca am aruncat banii aiurea. Am luat unul in martie si mai are vreo 50% lichid...si mai am unul in iunie cumparat si nici pe ala nu l-am terminat, cred ca e 90% plin.
Ambele sunt de la firma elfbar cu 800 pufuri si nicotina 2%.
Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mai bine arunca-l si nu mai vapa, ca substantele chimice folosite in vape-uri sunt producatoare de cancer la plamani.

| dullcat a răspuns:

Poti cauta pe cineva din cercul de prieteni care poate ar vrea sa le cumpere? Also, sper ca stii cat de nesanatoase sunt.De gaura facuta in buget nu mai zic.laughing