| jshajadhwiwnabdhs a întrebat:

Buna TPU, de cateva luni am reusit sa ma las de fumatul tigarilor regulate cu ajutorul vapeurilor de unica folosinta. Dar acestea se scumpesc si se termina foarte rapid si mi-am cumparat un pod cu un lichid de 50 ml. Intrebarea mea este cata nicotina trebuie sa pun in acea sticluta pentru a avea aceeasi concentratie pe care o aveam intr-un elfbar sau cate shoturi de nic salt sa pun? Am incercat cu un calculator online dar nu il inteleg

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Vaparea este mult mai periculoasa decat fumatul de tutun, deoarece tu bagi direct in plamani, aburi cu substante toxice care distrug celula cu celula, plamanii, producand o moarte groaznica.

Răspuns utilizator avertizat