| M978 a întrebat:

Am o problema legata de sfarcurile mele. De la varsta de 12 sau 13 ani, sfarcurile mele sunt foarte mari, umflate. Vreau sa mentionez ca sunt baiat si acum am 16 ani. Nu stiti cumva un remediu pentru aducerea lor la normal, pentru este o chestie foarte stanjenitoare ca un baiat sa aiba asa sfarcuri. Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Nu exista leac, va trece sigur dar uneori tine pana dupa ce implineste persoana 18 ani!

| anșa a răspuns:

Cel mai bine ar fi să mergi la un doctor pentru un control si un remediu, decât să încerci sfaturi bizare de pe net.