| Alex225 a întrebat:

BUNĂ ZIUA,am și eu o problemă la mașina de câteva săptămâni,după ce merg puțin cu ea mi se taie puterea și începe să dârdâie mașina și câteodată moare motorul, Am pus-o pe testar și îmi dă presiune scăzută în motor și lipsa putere.Ma puteți ajuta și pe mine, ofer funda.MULTUMESC FRUMOS. GOLF 5 1.6 fsi 115cp

Răspuns Câştigător
| Robertssdix a răspuns:

Sonda lambda, bujie? Verificată clasic nu tester.

| Alex225 explică (pentru Robertssdix):

Nu prea cred ca e de acolo pentru ca am schimbat recent bateria și iar a început să facă așa.Mecanicul mi-ar fi spus ca poate să fie din electrică, dacă ați avut vreo problemă de genul vă rog să îmi spuneți.

1 răspuns: