| Sima_Valentin_1993 a întrebat:

Buna ziua am si o problema la butonul de blocare al telefonului am un Samsung galaxi grand prime si nu se mai blochea cu pot proceda

1 răspuns:
| 393Dan a răspuns:

Du-l la reparatie, pana atunci daca vrei sa-l mai poti folosi, eu recomand sa schimbi de la setari timpul in care telefonul adoarme, la maxim posibil, ca sa-ti stea tot timpul aprins. Ti se va descarca mai repede, insa il vei mai putea folosi pana ti-l repari. Diminueaza luminozitatea ecranului ca sa tina mai mult.