| marius186 a întrebat:

Am telefonul Samsung S5260(Star II) as putea sa-mi bag android pe el? Si daca da de unde pot descarca

3 răspunsuri:
| rocket a răspuns:

Unii spun ca se poate, dar nu mi-a spus nimeni cum. Si eu am din asta. Daca aflii ceva sa imi spui si mie. http://www.quickmobile.ro/samsung-c6712-star-2-dualsim-black-83234.html

| pfaai a răspuns:

Nu ai cum. Daca mergea iti dai seama ca era din fabrica cu android.

| Radu_Corches_1997 a răspuns:

Merge, cunosc pe cineva care face, mi-a aratat, dar nu ma pricep