| marius91000 a întrebat:

Buna Ziua! As dori si eu daca se poate sa ma ajutati cu o problema ...Am de facut o poezie de genul autocaracterizare! Cateva repere: Am 1 65, ochi caprui, brunet, 60 kg, o fire deschisa si amuzanta! Va rog ajutati-ma dau funda si voturi! PLS

Răspuns Câştigător
| MonsterEnergy a răspuns:

NU prea putem sa te ajutam cu poezia. Poate doar cu autocaracterizarea. Poezia e buna daca stii sa o interpretezi si daca iti place cum suna.Numai tu o vei intelege pe deplin.La autorcaracterizare, trebuie sa faci autocaracterizarea fizica si morala.Cum ai zis tu acele repere,si "o fire deschisa".La caracterizarea morala adaugi calitati, defecte, hobby-uri etc.